Házenkáři HC Auto Škody ani letos nechyběli v Bělé pod Bezdězem na plážové házené

Napsal Handball revue (») 8. 7. 2019 v kategorii Plážová házená, přečteno: 819×
plazovka/plazovka-2019.jpg

(Bělá pod Bezdězem 28. - 30. června 2019) – Házenkáři HC Auto Škody Mladá Boleslav se o víkendu zúčastnili 14. ročníku CEFEG Bělá Cupu 2019 v plážové házené v areálu městského koupaliště v Bělé pod Bezdězem. Po nepříliš vydařené druholigové sezoně si hráči odjeli na horký bělský písek odpočinout a hlavně se pobavit. Jak je již zvykem, tak boleslavští házenkáři přihlásili do turnaje dva celky Mužici MB a Jägerteam.

Mužici MB byli nalosováni do skupiny H a jejími soupeři byly pro úvod turnaje týmy Kempa Team, Věčná žízeň a HK Dresden. Hráči Jägerteamu začínali ve skupině A a jejich soupeři byly týmy Rondel Team Legnica, DYK - tátoři a Aussie Team.
Oba boleslavské celky podaly v základní skupině standardní výkony a po dvou výhrách a jedné porážce obsadily shodně druhá místa. To je opravňovalo k pokračování v turnaji v bojích o 1. až 16. místo.
Mužici MB v následných třech utkáních prohráli s týmy Rondel Tem Legnica, Koweg Görlitz, Pavnar a postupně prohru od prohry klesali turnajovým pavoukem, až nakonec hráli o konečné 15. místo. V tomto utkání dokázali porazit tým Šmejdi a tudíž v konečném pořadí obsadili 15. místo.
Hráči Jägerteamu na tom byli nakonec o něco lépe. Po dvou dalších porážkách následně dokázali porazit tým Šmejdi a v neděli je čekalo utkání o konečné 13. místo. K tomuto utkání se však soupeř nedostavil a po kontumační výhře skončili hráči Jägerteamu na konečném 13. místě.


Sestava Mužici MB: Homolka Adam, Pavlíček Adam, Janhuba Filip, Janhuba Jan, Pekař Jan, Houška Tomáš, Houška Jan, Kuchta Jan.

Sestava Jägerteamu: Grůša Karel, Pavlíček Dominik, Šťastný Michal, Picek Daniel, Polesný Lukáš, Sucharda Antonín, Beneš Michal, Lánkský Martin, Kuchta Vojtěch.


Komentování tohoto článku je vypnuto.