Házenkáři HC Auto Škody ztratili další body na Dukle

Napsal Handball revue (») 8. 11. 2017 v kategorii Muži HC AŠ, přečteno: 973×
ilmuzi/ilustracni-muzi-2.jpg

(Praha 4. listopadu 2017) – Házenkáři HC Auto Škody Mladá Boleslav nastoupili v 8. kole druhé ligy na soupeřově palubovce proti rezervě extraligové Dukly Praha. Boleslavští hráči odjížděli do Prahy s cílem zabojovat, poprat se o dva body, ale v průběhu utkání jim brzo došlo, že body si z Dukly neodvezou.

Hráči do utkání nevykročili tou správnou nohou. Hned v úvodu neproměnili několik šancí a do obrany se vraceli až příliš vlažně. Dukla si tak poměrně snadno vytvořila brankový náskok a vedla už i o šest branek. V polovině úvodní části hry se hráči HC Auto Škody zlepšili v obraně a z ní vyráželi do rychlých protiútoků. HC Auto Škoda prohrávala po prvním poločase v Praze o pět branek 10 : 15.
Ani vstup do druhého poločasu pro hráče HC Auto Škody nebyl o nic lepší než v úvodu utkání. Hráči se nedokázali prosadit v útočné fázi a i nadále se trápili v koncovce. Házenkáři Dukly tak hned na začátku druhé půle zlomili veškerý odpor hostí a ti pak po zbytek hrací doby působili odevzdaným dojmem.
HC Auto Škoda podlehla rezervě Dukly Praha v poměru 19 : 29. Hlavnimi příčinami prohry boleslavských házenkářů byly neproměněné šance a velké množství technických chyb.

„V zápase s Duklou se nám nedařilo již od začátku utkání, kdy jsme neproměňovali velké šance, dělali jsme obrovské množství technických chyb a dostávali jsme laciné branky, což se s námi táhlo celý zápas. Dukla zaslouženě zvítězila,“ zhodnotil prohrané utkání hráč HC Auto Škody Karel Grůša.


Sestava HC Dukla Praha B:
v brance: 12 Votava Jakub, 16 Zavázal Ondřej,
v poli: 3 Krušberský Jakub 3, 4 Zelenka Jakub 4/1, 5 Hradecký Jan 3, 8 Špaček Ondřej 3, 9 Škalda Jan 2, 11 Medenčevič Erol 2, 14 Věcek Jan 3, 20 Mikulenka Tomáš 1, 21 Vološin Adam 2, 23 Háza Ondřej 2, 41 Viktora Adam 4.


Sestava HC Auto Škody:
v brance: 1 Kuka Marek, 33 Beneš Michal,
v poli: 4 Janhuba Jan 5, 8 Pavlíček Dominik 2, 9 Janhuba Filip 1, 11 Grůša Karel 3/1, 14 Polesný Lukáš 1, 18 Houška Jan 1, 86 Hofta Jiří 1, 89 Houška Tomáš 5/3.


Komentování tohoto článku je vypnuto.