Házenkáři HC Auto Škody zdolali rezervu Lovosic a stahují bodové manko v tabulce

Napsal Handball revue (») 6. 3. 2018 v kategorii Muži HC AŠ, přečteno: 473×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineilmuzi/hcas-lovosiceb-030318.jpg

(Mladá Boleslav 3. března 2018) - Házenkáři HC Auto Škody Mladá Boleslav hostili v sobotu v 14. kole druhé ligy rezervu extraligových Lovosic. Ačkoliv na Lovosice ztráceli před utkáním šest bodů, tak do tohoto duelu nastpovali s jediným cílem a to naplno v domácím prostředí bodovat.

Po úvodním vzájemném oťukáváni si hráči Lovosic vytvořili dvoubrankový náskok a v 11. minutě vedli 5 : 3. Házenkáři HC Auto Škody v dalších minutách hry zlepšili hru v útoku, zpřesnili zakončení, dokázali tak otočit stav skóre ve svůj prospěch a v 20. minutě vedli o čtyři branky 10 : 6. Posledních deset minut úvodní půle pak patřilo spíše hostům, kteří dokázali využít několika zbytečných chyb Autoškody a zkorigivat brankovou ztrátu. HC Auto Škoda vedla po třiceti minutách hry nad Lovosicema v poměru 13 : 11.
Na začátku druhého poločasu se boleslavští házenkáři do svého soupeře opřeli, zrychlili hru dopředu a začali své vedení navyšovat. V jednu chvíli vedli už sedmibrankovým rozdílem a vypadalo to, že utkání v klidu dohrají do samotného závěru. V poslední pětiminutovce však několikrát chybovali v útoku v rozehrávce a hosté toho ještě využili ke korekci skóre, ale navíc už neměli.
HC Auto Škoda porazila nakonec rezervu Lovosic rozdílem tří branek 25 : 22.

„Lovosice jsou těžký soupeř, mladý, běhavý a natrénovaný kluci. Do utkání jsme vstoupili docela dobře, hráli jsme důrazně v obraně a chodili rychle do útoku. Soupeři jsme brankově odskočili, akorát konec toho prvního poločasu jsme trochu prohospodařili. Do druhé půle jsme si něco řekli v šatně a kluci to plnili. Nakonec jsme odskočili na sedm branek a asi došlo u kluků k pocitu uspokojení z vývoje utkání, soupeř změnil styl obrany, my jsme si s tím nedokázali moc poradit a začali se strachovat o výsledek. Nakonec jsme závěr zvládli a utkání dovedli do vítězného konce,“ zhodnotil průběh utkání trenér HC Auto Škody Petr Kulas.Sestava HC Auto Škody:
v brance: 1 Kuka Marek, 33 Beneš Michal,
v poli: 4 Janhuba Jan 3, 7 Pavlíček Adam 2, 8 Pavlíček Dominik 1, 11 Grůša Karel 5, 14 Polesný Lukáš 1, 17 Šťastný Michal 2/1, 18 Houška Jan 2, 86 Hofta Jiří 1, 89 Houška Tomáš 8.


Sestava HK FCC Město Lovosice B:
v brance: 16 Vodička Václav,
v poli: 3 Pěkný Pavel 2, 4 Dlouhý Jiří, 7 Karlovec David 3, 10 Havlovec Ondřej, 13 Černý Lukáš 6, 18 Barth Tomáš 8/1, 19 Prokop Martin 1, 24 Machač Miroslav 2, 49 Smetana Michal.


Komentování tohoto článku je vypnuto.