Házenkáři HC Auto Škody v Liberci prohospodařili dva body

Napsal Handball revue (») 31. 10. 2017 v kategorii Muži HC AŠ, přečteno: 446×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineilmuzi/hcas-liberec-101015.jpg

(Liberec 28. října 2017) – Házenkáři HC Auto Škody měli po pohárovém utkání dále na programu další kolo druhé ligy. V něm hráli na soupeřově palubovce v Liberci.  Házenkáři Liberce Handball se potácejí na chvostu ligové tabulky a tak hráči HC Auto Škody odjížděli k utkání v roli favorita.

Na začátku utkání se hrála divoká házená. Hráči na obou stranách palubovky raději bezhlavě útočili, než by pořádně a pozorně bránili. Hrála se tak vyrovnaná házená a hráči se střídali v střílení branek. V průběhu prvního poločasu pak boleslavští házenkáři zlepšili hru v obranné fázi a vytvořili si malý brankový náskok. Ten si udržovali až do jeho konce a po polovině utkání vedli v Liberci 15 : 13.
Vstup do druhého poločasu se hráčům HC Auto Škody povedl. Během několika málo minut dokázali navýšit své vedení a vedli už i o pět branek. Když už to vypadalo, že si vedení udrží až do konce utkání, tak opět přišly neplodné minuty a po celých dvanáct minut nedokázali boleslavští házenkáři skórovat. Díky tomu hráči Liberce dokázali srovnat stav skóre a dostali se i do vedení, které hráči HC Auto Škody nedokázali vlivem zbytečných chyb a střelecké nemohoucnosti srovnat.
HC Auto Škoda v Liberci zbytečně prohospodařila dva body, když prohrála v poměru 23 : 24.

„Do zápasu jsme nastoupili s cílem poprat se o body. Z kraje utkání nefungovala obrana tak, jak by měla a proto byla hra vyrovnaná. Na začátku druhé půle jsme si dokázali vytvořit čtyř, možná až pěti gólový náskok, který jsme bohužel nedokazili udržet a našimi chybami v útoku a neproměňováním tutových šancí jsme si nechali vedení vzít a prohráli tak o jedinou branku,“ dodal k utkání hráč HC Auto Škody Michal Šťastný.


Sestava Liberec Handball:
v brance: 23 Soukup Robert, 32 Fiala Dominik,
v poli: 2 Eliáš Matěj 2, 3 Vrba Dan 3, 4 Teplík Jan, 6 Kožár Jakub 3, 8 Kamaryt Michal 3, 10 Kulík Václav 2, 11 Ploch Matěj, 13 Hošic Jakub 4, 14 Baštinec Vojtěch 1, 15 Kozubík Vojtěch 3, 17 Morava Jan 3, 18 Šefl Tomáš.


Sestava HC Auto Škody:
v brance: 1 Kuka Marek, 33 Beneš Michal,
v poli: 4 Janhuba Jan 4, 7 Pavlíček Adam 1, 8 Homolka Adam 1, 9 Pavlíček Dominik 1, 11 Grůša Karel 6/1, 14 Polesný Lukáš, 17 Šťastný Michal 1, 18 Houška Jan 2, 86 Hofta Jiří 1/1, 89 Houška Tomáš 6/1.


Komentování tohoto článku je vypnuto.