Házenkáři HC Auto Škody přivezli z Úval povinné body

Napsal Handball revue (») 21. 3. 2018 v kategorii Muži HC AŠ, přečteno: 276×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineilmuzi/hcas-uvaly-060517.jpg

(Úvaly 17. března 2018) - Po dohrávce v Lounech hráli házenkáři HC Auto Škody Mladá Boleslav opět na soupeřově palubovce. V 15. kole odjeli do Úval, kde se utkali v sportovní hale s místním Sokolem. Do utkání nastupovali v roli favorita a svou úloha zvládli na výbornou.

Do Úval odjeli boleslavští házenkáři v oklešťené sestavě a bez hráčů na postu pivota. Do utkání nastupovali s tím, že budou hrát zodpovědně v obraně a s co nejrychlejším přechodem do útoku. Díky tomu si hráči HC Auto Škody hned od začátku vybudovali brankový náskok a ten strojovým tempem do konce úvodní části hry navyšovali. HC Auto Škoda vedla po třiceti minutách hry v Úvalech rozdílem devíti branek 18 : 9.
V druhém poločasu se na vývoji utkání nic nezměnilo. Házenkáři HC Auto Škody svou hrou definitivně zlomili poslední odpor domácích a nic na tom nemohl změnit ani jejich sedmiminutový střelecký výpadek. Hráči s přehledem kontrolovali hru a došli si tak pro zisk dvou povinných bodů.
HC Auto Škoda porazila Sokol Úvaly v poměru 31 : 23.

„Díky dobrému nástupu do utkání, kdy jsme si vybudovali solidní brankový náskok, jsme v první půli hráli v klidu. Vycházeli jsme z dobře pracující obrany do rychlých kontrů. Druhá půle už byla z obou stran uvolněnější a dovolili jsme dávat soupeři laciné branky. Až na naši klasickou desetiminutovku bez vstřelené branky jsme utkání dotáhli do pohodového vítězného konce,“ řekl po utkání hráč HC Auto Škody Jan Janhuba.


Sestava Sokola Úvaly:
v brance: 1 Ditz Michal,
v poli: 2 Benešovský Michal 1, 6 Pokorný Ladislav 3, 7 Bossanyi Daniel, 8 Francl Pavel 7, 9 Kroutil Ondřej 2, 10 Šelmeci Marek 3/3, 11 Lacina Richard, 13 Najman Štěpán 1, 14 Najman Matouš 1, 17 Valach David 2, 28 Polák Michal 3.


Sestava HC Auto Škody:
v brance: 1 Kuka Marek,
v poli: 4 Janhuba Jan 2, 7 Pavlíček Adam 6, 8 Pavlíček Dominik, 11 Grůša Karel 9/1, 43 Kuchta Vojtěch 9/2, 86 Hofta Jiří 2, 89 Houška Tomáš 3.


Komentování tohoto článku je vypnuto.