Házenkáři HC Auto Škody porazili s přehledem a vysoko Sokol Úvaly

Napsal Handball revue (») 4. 10. 2017 v kategorii Muži HC AŠ, přečteno: 420×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineilmuzi/hcas-uvaly-060517.jpg

(Mladá Boleslav 30. září 2017) – Házenkáři HC Auto Škody Mladá Boleslav hostili v čtvrtém kole druhé ligy v domácím prostředí celek Sokola Úvaly. Boleslavští házenkáři po čtvrtečním postupu do třetího kola Českého poháru nastupovali do utkání s vědomím, že získat dva body se Sokolem Úvaly je jejich povinnost.

Začátek utkání se domácím házenkářům povedl. Ujali se vedení a v 5. minutě vedli 3 : 0. Pak měli několikaminutovou slabší chvilku, kdy opět neproměňovali vyložené šance. Nastřelili několik tyčí, nechali vyniknout hostujícího brankáře a hráči Úval tak dokázali srovnat stav skóre v 13. minutě na 4 : 4. V následujících minutách úvodní části hry se boleslavští házenkáři vymanili z dočasného útlumu, zrychlili hru a svého soupeře pěkně zmáčkli. Stačilo několik trháků, brankový odstup se navýšil a v tu chvíli jako by na palubovce bylo jen jedno družstvo. HC Auto Škoda vedla po třiceti minutách nad Sokolem Úvaly už o osm branek 16 : 8.
V druhém poločase se na vývoji utkání nic podstatného neměnilo. Házenkáři HC Auto Škody dobře bránili a z pozorné obrany drtili soupeře rychlým protiútokem. Hráči Sokola Úvaly se přes veškerou snahu k ničemu, co by mohlo domácím zabránit v zisku bodů, po celý druhý poločas nedostali. HC Auto Škoda nadále kontrolovala hru a navyšovala svůj náskok.
HC Auto Škoda porazila Sokol Úvaly vysoko 38 : 21.

„Bylo to z naší strany moc pěkné utkání a zasloužené vítězství. Kluci si hráli svoji házenou od první do šedesáté minuty a soupeře z Úval k ničemu nepustili. Už podruhé v domácím prostředí předvedli perfektní výkon, který vycházel z velmi dobré obrany. K tomu jsme ještě spálili velké množství dalších brankových příležitostí,“ zhodnotil průběh utkání trenér HC Auto Škody Bruno Kelava.


Sestava HC Auto Škody:
v brance: 1 Kuka Marek, 33 Beneš Michal,
v poli: 2 Houška Jan 1, 4 Janhuba Jan 6, 7 Pavlíček Adam 2, 8 Pavlíček Dominik 3, 9 Janhuba Filip 7, 11 Grůša Karel 10/4, 13 Hofta Jiří 5, 14 Polesný Lukáš 1, 17 Šťastný Michal 3.


Sestava Sokola Úvaly:
v brance: 1 Ditz Michal,
v poli: 2 Benešovský Michal 3/2, 6 Pokorný Ladislav 2, 8 Francl Pavel 6, 10 Šelmeci Marek 4, 11 Lacina Richard 5, 17 Valach David 1, 42 Vlk Jakub.


Komentování tohoto článku je vypnuto.