Házenkáři Dukly Praha B v Mladé Boleslavi nic nepředvedli

Napsal Handball revue (») 25. 4. 2018 v kategorii Muži HC AŠ, přečteno: 388×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineilmuzi/hcas-buklab-210418.jpg

(Mladá Boleslav 21. dubna 2018) - V 19. kole druhé ligy házené mužů hostili házenkáři HC Auto Škody Mladá Boleslav v sobotu v městské sportovní hale rezervu extraligivé Dukly Praha. Boleslavští házenkáři nastupovali do tohoto utkání s průběžným lídrem soutěže s respektem, ale s cílem favorita potrápit a sebrat mu body.

Boleslavští házenkáři se do svého soupeře hned zkraje opřeli a ujali se vedení. Hráli pozorně v obraně a z ní chodili do rychlých protiútoků. Hráči Dukly Praha se nestačili ve většině případů vracet do obrany a účinně pokrývat rychlé trháky domácích. Boleslavští házenkáři tak snadno skórovali a pomalu navyšovali svůj brankový náskok. Do šatny tak odcházeli po třiceti minutách hry s luxusním vedenim o deset branek. HC Auto Škoda vedla po prvním poločase v poměru 18 : 8.
V prvních minutách druhého poločasu hráči HC Auto Škody trochu polevili v koncentraci, ale netrvalo dlouho a už opět vyšlapovali na plné obrátky. Soupeře drtili rychlým protiútokem a branková ztráta Dukly rostla. Hráči  Dukly na palubovce působili bezradným dojmem a místy to vypadalo, že do Mladé Boleslavi přijeli na výlet. Házenkáři HC Auto Škody po celý druhý poločas kontrolovali hru a mohli se začít pomalu těšit ze zisku dvou bodů.
HC Auto Škoda porazila rezervu Dukly Praha vysoko 33 : 19.

„My jsme čekali, že to bude těžké utkání, ale Dukla přijela v sestavě, v jaké přijela. Hrálo jim áčko i starší dorost a tak jsme to měli o trošku jednodušší. Ale i tak kluci podali výborný výkon, hráli dobře v obraně, podržel nás brankář a tak jsme mohli chodit do rychlých protiútoků. Toho jsme využili, zápas dopad tak, jak dopad pro nás vítězně a musíme být spokojeni,“ okomentoval sobotní duel s rezervou Dukly trenér HC Auto Škody Petr Kulas.

Sestava HC Auto Škody:
v brance: 1 Kuka Marek, 33 Beneš Michal,
v poli: 4 Janhuba Jan 4, 8 Pavlíček Dominik, 11 Grůša Karel 11/4, 14 Polesný Lukáš 1, 17 Šťastný Michal 5, 18 Houška Jan 2, 43 Kuchta Vojtěch 5, 89 Houška Tomáš 4, 91 Pekař Jan 1.


Sestava Dukly Praha B:
v brance: 1 Androník Ondřej,
v poli: 4 Horňák Matěj 4, 5 Hradecký Jan 1, 8 Viktora Adam 5, 9 Medenčevič Erol 2, 14 Krouský David 5, 23 Háza Ondřej 2/1, 28 Charvát Lukáš.


Komentování tohoto článku je vypnuto.