V Děčíně se házenkářům Staré gardy dařilo

Napsal Handball revue (») 17. 9. 2019 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 725×
il-stg/decin-140919.jpg

(Děčín 14.9.2019) - Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se zúčastnili v sobotu turnaje kategorie hráčů nad 35 let v Děčíně a jednalo se o druhý ročník Memoriálu Leoše Houdy a Pavla Klečánka. Kromě pořádajícího celku Slavoje Děčín se turnaje dále zúčastnili Pražské náplavy a Lokomotiva Louny. Turnaj se hrál systémem každý s každým a na 1 x 30 minut na venkovním hřišti v sportovním areálu v Chrochvicích.

Boleslavští házenkáři se v prvním střetnutí postavili proti Pražským náplavám. Pražští hráči měli po celé utkání více ze hry a tak hráči HSG odešli z hřiště poražení v poměru 9 : 15. V druhém utkání si poradili přesvědčivě s celkem Lokomotivy Louny a vyhráli o čtyři branky 9 : 5. V posledním turnajovém utkání s domácím Slavojem Děčín se po oboustranně vyrovnaném výkonu oba celky rozešly za nerozhodného stavu 13 : 13. Házenkáři HSG Mladá Boleslav s počtem tří bodů obsadili na turnaji konečné druhé místo. V turnaji zvítězilo družstvo Pražských náplav. Třetí skončila Lokomotiva Louny a na posledním místě skončil domácí celek.

"Na úvod sezóny jsme odehráli poměrně slušně celý turnaj a budeme pracovat na tom, co jsme si před turnajem řekli a nám se to tady nedařilo plnit. Klukům děkuji za předvedený výkon a s druhým místem jsem spokojený," dodal k sobotnímu turnaji v Děčíně trenér HSG Mladá Boleslav Jiří Buryška.

Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Palo Aleš,
v poli: Rieger Marek 7, Bartoň Tomáš 7, Rychna Luboš 6, Halmich Martin 5, Kořínek David 4, Kábrt Tomáš 2, Čížek Tomáš, Homola Martin, Čapek Petr.


Komentování tohoto článku je vypnuto.