K lepšímu umístění házenkářů HSG by bylo potřeba více hráčů

Napsal Handball revue (») 30. 6. 2019 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 767×
il-stg/ilustracni8.jpg

(Louny 22. června 2019) – Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se před týdnem zúčastnili turnaje hráčů kategorie nad 35 let v Lounech. 36. ročníku Rybího turnaje se kromě boleslavských házenkářů a pořádající Lokomotivy Louny ještě zúčastnily celky Pražské náplavy, Lokomotiva Cheb, Děčín a výběr Chomutov/Most. Hrálo se systémem každý s každým a jedno utkání na 1 x 20 minut.

Házenkáři HSG Mladá Boleslav k tomuto turnaji odcestovali v nepříliš optimální sestavě a to se podepsalo i na jejich celkovém výsledku. Do turnaje vstoupili velmi dobře, když si poradili poměrně hladce s celkem Děčína a ho porazili vysokým rozdílem v poměru 12 : 3. V druhém utkání po vyrovnané bitvě podlehli celku Pražské náplavy o dvě branky v poměru 4 : 6. A i v následných utkáních tohoto turnaje už nedokázali bodovat a podlehli postupně Lokomotivě Cheb těsně 7 : 8, domácím Lounům 6 : 8 a výběru Chomutova/Most v poměru 8 : 10. Se Ziskem dvou bodů tak na turnaji obsadili páté místo.

"My jsme na turnaj odjeli v né moc početné sestavě, protože se před odjezdem několik hráčů omluvilo, že se nemohou zúčastnit. Ale i tak jsme nehráli špatně. Měli jsme dobrý vstup do turnaje a pak přišly čtyři prohry za sebou. Ty však byly ve všech případech těsné a ani v jednom utkání jsme herně nepropadli. Chybělo nám trochu toho štěstí, mohli jsme získat víc bodů a v pořadí být o něco výše," řekl po turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jiří Buryška.

Pořadí družstev: 1. Lokomotiva Louny, 2. Pražské náplavy, 3. Lokomotiva Cheb, 4. Chomutov/Most, 5. HSG Mladá Boleslav, 6. Děčín.

Sestava HSG Mladá Boleslav:
brankáři: Coufal Tomáš,
v poli: Rieger Marek 8, Kořínek David 8, Kulas Petr 7, Halmich Martin 6, Fól Martin 4, Rubeš Petr 2, Čížek Tomáš 2.


Komentování tohoto článku je vypnuto.