Házenkářům HSG se ani letos v Bělé pod Bezdězem nedařilo

Napsal Handball revue (») 18. 3. v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 45×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineil-stg/ilustracni_2.jpg

(Bělá pod Bezdězem 16. března 2019) - Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se o víkendu zúčastnili turnaje kategorie hráčů nad 35 let, který se konal v Bělé pod Bezdězem. Kromě boleslavských a domácích házenkářů se turnaje ještě zúčastnili hráči České Lípy, Děčína, Štětí a Loun. Turnaj se hrál systémem každý s každým a jedno utkání na 1 x 25 minut. Boleslavští házenkáři odjeli na turnaj v neúplné sestavě, ale i tak se chtěli poprat o co nejcennější umístění.

V prvním utkání nastoupili proti družstvu z Loun a po herně vyrovnaném duelu odešli z palubovky poražení rozdílem dvou branek 12 : 14. A ani v dalších třech herně vyrovnaných utkáních tomu nebylo jinak. Bohužel hráči HSG se snažili, bojovali, seč jim síly stačily, ale lepila se jim takříkajíc smůla na paty. Nejdříve v následném utkání podlehli České Lípě 10 : 11, poté prohráli s Děčínem též rozdílem jedné branky 11 : 12 a do třetice podlehli i domácí Bělé pod Bezdězem v poměru 8 : 10. Až v posledním vystoupení na tomto turnaji si spravili chuť, když porazili házenkáře Štětí o čtyři branky. Na turnaji tak nakonec obsadili páté místo.

"My jsme, bohužel, odjeli na turnaj v nekompletní sestavě, když se mi těsně před turnajem omluvilo několik hráčů. Přesto hráči, kteří se tohoto turnaje zúčastnili, bojovali a na palubovce nechali všechny síly. Musím jim tedy poděkovat za příkladnou reprezentaci našeho oddílu. S konečným umístěním nejsem spokojený, ale na druhou stranu stačilo málo, mohli jsme získat víc bodů a být v turnajové tabulce o něco výše," dodal k bělskému turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jiří Buryška.

Konečné pořadí družstev: 1. Louny, 2. Děčín, 3. Česká Lípa, 4. Bělá pod Bezdězem, 5. HSG Mladá Boleslav, 6. Štětí.

Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Hendrych Martin,
v poli: Novák Marek 19, Kořínek David 11, Rubeš Petr 10, Kábrt Tomáš 5, Beckert Erik 5, Halmich Martin 3, Netrval Petr 2, Čapek Petr 1, Čížek Tomáš, Slánský Miroslav.


Komentování tohoto článku je vypnuto.