Házenkáři HSG obsadili na Vánočním turnaji třetí místo

Napsal Handball revue (») 4. 12. 2017 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 130×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineil-stg/ilustracni2.jpg

(Praha 2. prosince 2017) – Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se o víkendu zúčastnili mezinárodního Vánočního turnaje v Praze. Tohoto turnaje kategorie hráčů nad 35 let se dále zúčastnili družstva Sokola Vršovice, německého Liebenwalde a Heidelbergu. Turnaj se hrál systémem každý s každým a jedno utkání s hrací dobou 1 x 20 minut.

V prvním turnajovém utkání nastoupili házenkáři HSG proti Sokolu Vršovice. Šlo o vyrovnaný souboj, který byl místy dost nervózní. V závěru se štěstěna přiklonila směrem k hráčům Sokola Vršovice a boleslavští házenkáři tak odešli z palubovky s prohrou 4 : 5. V dalším utkání si házenkáři HSG po velmi dobrém výkonu snadno poradili s německým družstvem z Heidelbergu a zvítězili v poměru 9 : 5. V posledním utkání se boleslavští házenkáři střetli s německým družstvem Liebenwalde. Po vyrovnaném průběhu nakonec hráči HSG podlehli svému soupeři těsně 8 : 9 a na turnaji obsadili třetí místo.

„Z průběhu utkání proti Sokolu Vršovice jsem tak trochu rozladěný. Kluci podali jako vždy velmi dobrý výkon a turnaj odehráli na hranici svých možností. Za to jim patří mé poděkování,“ řekl po turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jiří Buryška.

Pořadí družstev na turnaji: 1. Sokol Vršovice, 2. Liebenwalde, 3. HSG Mladá Boleslav, 4. Heidelberg.


Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Martínek Karel, Palo Aleš,
v poli: Michálek Pavel 4, Novák Marek 8, Kábrt Tomáš 3, Rubeš Petr 2, Rychna Luboš 2, Fól Martin 1, Pallyj Anatolyj 1, Čapek Petr, Čížek Tomáš.


Komentování tohoto článku je vypnuto.