Házenkáři HSG Mladá Boleslav vyhráli turnaj v Děčíně

Napsal Handball revue (») 24. 9. 2020 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 593×
il-stg/hsg-decin-080918.jpg

(Děčín 19. září 2020) - Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se v sobotu zúčastnili turnaje hráčů kategorie nad 35 let v Děčíně. Třetího ročníku Memoriálu HK se kromě boleslavských házenkářů ještě zúčastnila družstva Loun, Štětí a pořádajícího Děčína. Hrálo se na Slavoji na venkovním hřišti s umělým povrchem systémem každý s každým a jedno utkání na 2 x 20 minut.

Házenkáři HSG Mladá Boleslav porazili pořádající družstvo Slavoje Děčín v poměru 10 : 7. V druhém střetnutí přehráli Lokomotivu Louny 17 : 12, v posledním vystoupení na turnaji přehráli hladce celek Štětí v poměru 18 : 7 a po loňském druhém místě na tomto turnaji letos získali v Děčíně pomyslnou zlatou medaili.
Mezi jednotlivci si ocenění odvezl brankář HSG Tomáš Coufal, který byl vyhlášen nejlepším brankářem tohoto turnaje.

„Po dlouhé době jsme si zase mohli zahrát házenou. Kluci hráli dobře a s jejich výkonem jsem byl spokojený. Zachytal nám výborně brankář, za což byl i odměněn pořadateli turnaje a celkové první místo už pro nás tak bylo takovou třešničkou na dortu. Musím poděkovat i panu Ottomanskému, majiteli firmy Osvit, který nám účast na tomto turnaji sponzorským darem umožnil,“ dodal k účasti na turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jirka Buryška.

Sestava Handballu Stará Garda Mladá Boleslav:
v brance: Coufal Tomáš,
v poli: Halmich Martin 9, Kábrt Tomáš 6, Farář Stanislav 6, Seifert Michal 5, Farář Pavel 5, Fól Martin 4, Kolomazník Martin 4, Mikulenka Michal 2, Čížek Tomáš 1.


Komentování tohoto článku je vypnuto.