Házenkáři HSG Mladá Boleslav třetí na turnaji v Praze

Napsal Handball revue (») 7. 10. 2019 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 650×
il-stg/ilustracni4.jpg

(Děčín 5.10.2019) - Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se v sobotu zúčastnili mezinárodního turnaje věkové kategorie hráčů nad 35 let v Praze. Tohoto turnaje se kromě boleslavských házenkářů a pořádajících Vršovic ještě zúčastnili hráči německého Post Magdeburgu a HBV Jena 90. Turnaj se hrál systémem každý s každým a jedno utkání na 1 x 20 minut.

V prvním utkání házenkáři HSG Mladá Boleslav jednoznačně přehráli Sokol Vršovice B v poměru 9 : 3. V druhém utkání remizovali s německým celkem Post Magdeburg 6 : 6. Pak na boleslavské házenkáře čekal celek Sokola Vršovic A. Po vyrovnaném průběhu utkání dokázali hráči HSG v závěru strhnout vedení na svou stranu a připsat si do turnajové tabulky další dva body za výhru 5 : 4. V posledním utkání nastoupili proti německému týmu HBV Jena 90 a po brankové přestřelce jim v závěru chyběly síly a svému soupeři podlehli v poměru 9 : 11. Na turnaji tak obsadili třetí místo.

"Dnes jsme odehráli vyrovnaná utkání. Na tomto turnaji byli kvalitní soupeři a tak i turnajová tabulka byla bodově téměř vyrovnaná. My jsme skončili na třetím místě a kluci odehráli utkání na hranici svých možností," řekl po sobotním turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jiří Buryška.

Konečné pořadí družstev na turnaji: 1. HBV Jena 90, 2. Post Magdeburg, 3. HSG Mladá Boleslav, 4. Sokol Vršovice A, 5. Sokol Vršovice B.

Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Martínek Karel,
v poli: Rieger Marek 10, Bartoň Tomáš 5, Beckert Erik 5, Netrval Petr 4, Rubeš Petr 3, Halmich Martin 2, Čížek Tomáš, Čapek Petr, Homola Martin, Fól Martin.


Komentování tohoto článku je vypnuto.