Házenkáři HSG Mladá Boleslav se zúčastnili Memoriálu Mileny Foltýnové

Napsal Handball revue (») 7. 11. 2018 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 110×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineil-stg/ilustracni3.jpg

(Litvínov 3. listopadu 2018) - Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se v sobotu v Litvínově zúčastnili dalšího turnaje hráčů kategorie nad 35 let. Memoriálu Mileny Foltýnové „Foltýnka 2019“ se kromě nich zúčastnili ještě pořádající Litvínov a Lokomotiva Louny. Hrálo se systémem každý s každým a jedno utkání na 2 x 20 minut.

V prvním utkání boleslavští házenkáři po vyrovnaném průběhu podlehli domácímu Litvínovu těsně 11 : 12. V druhém utkání s Lokomotivou Louny se statečně drželi, bojovali o každý ztracený balón, ale v závěru jim už trošku docházely síly. Nakonec v tomto utkání prohráli o tři branky v poměru 14 : 17. V turnajové tabulce tak skončili na třetím místě s nulovým bodovým ziskem.

"Na turnaj jsme odjeli v malém počtu hráčů a hlavně v druhém utkání to už bylo na naší hře znát. Jinak s výkonem hráčů jsem spokojený, protože podali výkon na hranici svých možností. Že to tentokrát na lepší umístění nevyšlo, s tím bohužel nic nenaděláme. Jinak musím vyzvednout výkon našeho brankáře Karla Martínka, který byl vyhlášen nejlepším brankářem na turnaji. Dík také patří paní Petře Hlavaté a panu Miroslavu Zímovi z firmy Abrasiv, kteří nám účast na tomto turnaji umožnili," řekl k turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jirka Buryška.

Konečné pořadí družstev: 1. Lokomotiva Louny, 2. Litvínov, 3. HSG Mladá Boleslav.

Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Martínek Karel, Hendrych Martin,
v poli:  Beckert Erik 7, Kořínek David 6, Homola Martin 5, Rubeš Petr 4, Fól Martin 3, Čížek Tomáš.


Komentování tohoto článku je vypnuto.