Házenkáři HSG Mladá Boleslav se zase jednou ukázali před domácím publikem

Napsal Handball revue (») 17. 3. 2017 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 743×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineil-stg/hsg-ceskalipa-140317-22.jpg

(Mladá Boleslav 14. března 2017) – Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se v úterý téměř po roce opět představili na domácí palubovce. K přátelskému utkání házenkářů kategorie nad 35 let si do sportovní haly pozvali celek Lokomotivy Česká Lípa. Utkání se odehrálo v rámci oslavy 70. narozenin boleslavského brankáře Milana Jaroše. Celé utkání doprovázel svým komentářem bývalý fotbalový rozhodčí, dnes komentátor a bavič v jedné osobě Pavlín „Paša“ Jirků.

Ještě před úvodním hvizdem rozhodčích obdržel domácí oslavenec z rukou vedení oddílu věcné dary a k životnímu jubileu mu popřáli hráči obou zúčastněných družstev. A pak to mohlo začít.
Zkraje utkání se hrála oboustranně vyrovnaná házená a hráči obou družstev se téměř pravidelně střídali ve střílení branek. V dalším průběhu hry si házenkáři HSG Mladá Boleslav vytvořili mírný náskok a po prvním poločase vedli 8 : 6.
V druhém poločase se domácí házenkáři dostávali čím dál, tím více do brankových příležitostí. Těžili z rychlých trháků, jejich brankový náskok se postupně zvyšoval a v 39. minutě vedli už rozdílem šesti branek v poměru 15 : 9. V posledních deseti minutách trochu polevili a hosté z České Lípy upravili stav skóre na konečných 18 : 14.
V boleslavské sportovní hale se tak v úterý hrála pohledná házená odpovídající úrovně. Bavili se hráči, přihlížející diváci a jedinou stinnou stránkou tohoto utkání bylo nezaviněné zranění hostujícího hráče Josefa Capoucha.


„Myslím si, že to dnes bylo pěkné utkání, hráči a diváci si to určitě hodně užili. Hráli jsme po delší pauze a bylo to trochu na našem výkonu znát. Škoda jenom toho nešťastného zranění,“ zhodnotil průběh utkání trenér HSG Mladá Boleslav Jirka Buryška.


Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: 70 Jaroš Milan, 1 Hendrych Martin, 18 Martínek Karel,
v poli: 3 Fól Martin 1, 2 Rychna Luboš, 4 Čapek Petr, 6 Kulas Petr 3, 10 Šikýř Josef, 12 Novák Marek 3, 14 Plevka Jan 2, 8 Souček Jaroslav, 5 Kábrt Tomáš 1, 9 Rubeš Petr 2, 13 Michálek Pavel 2, 11 Beckert Erik 3, 7 Pallyj Anatolyj 1.


Sestava Lokomotivy Česká Lípa:
v brance: 1 Vodrážka Václav,
v poli: 6 Pavlíček Patrik, 7 Duben Jan, 70 Drobný Miroslav, 19 Líbal Zdeněk, 13 Capouch Josef, 10 Hejný Zdeněk, 3 Hejl Tomáš, 9 Pospíšil Vladimír, 11 Müller Václav.


Komentování tohoto článku je vypnuto.