Házenkáři HSG Mladá Boleslav excelovali na turnaji v Lounech

Napsal Handball revue (») 26. 6. 2018 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 874×
il-stg/img1l.jpg

(Louny 23. června 2018) – Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se v sobotu zúčastnili tradičního turnaje v Lounech. Během letošního 36. ročníku Rybího turnaje hráčů kategorie nad 35 let mezi sebou poměřily síly družstva Lokomotivy Cheb, Slavoje Děčín, výběru Chomutova a Mostu, domácí Lokomotivy Louny a boleslavského HSG. Hrálo se systémem každý s každým a jedno utkání na 2 x 10 minut.

V prvním utkání boleslavští házenkáři porazili celek Slavoje Děčín v poměru 11 : 7. V druhém účinkování na turnaji si hráči HSG poradili hladce s výběrem Chomutova a Mostu, když ho přehráli rozdílem šesti branek 14 : 8. V třetím utkání na ně čekal celek Lokomotivy Cheb, který po vyrovnaném průběhu nakonec porazili 9 : 7. V poslední střetnutí na turnaji po vyrovnaném souboji zvítězili nad domácí Lokomotivou Louny těsně 8 : 7 a mohli se tak radovat z vítězství v turnaji.

„Odehráli jsme velmi dobře čtyři utkání a z toho vyplynulo naše vítězství v turnaji. K tomu jsme ještě získali cenu pro nejlepšího brankáře turnaje, kterou si z Loun odvezl domů Aleš Palo. Sezonu jsme tak zakončili vítězstvím na turnaji a tak musíme být víc než spokojení. Klukům bych chtěl poděkovat za předvedené výkony během celé letošní sezony a samozřejmě i za podporu našim sponzorům, jimiž jsou Abrasiv MB, EKOM vzduchotechnika s.r.o., FRISCHBETON, Osvit servis MB a OV KSČM Mladá Boleslav,“ zhodnotil průběh turnaje a i celé sezony trenér HSG Mladá Boleslav Jiří Buryška.


Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Palo Aleš, Coufal Tomáš,
v poli: Novák Marek 12, Netrval Petr 7, Kábrt Tomáš 6, Michálek Pavel 4, Fól Martin 3, Rubeš Petr 4, Rieger Marek 2, Čapek Petr 1, Rychna Luboš 1.


Pořadí družstev na turnaji:
1. HSG Mladá Boleslav
2. Lokomotiva Louny
3. Lokomotiva Cheb
4. Slavoj Děčín
5. Výběr Chomutova a Mostu


Komentování tohoto článku je vypnuto.