Házenkář Staré gardy vyhráli mezinárodní turnaj St. Nico Cup v Praze

Napsal Handball revue (») 4. 12. 2019 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 710×
il-stg/hsg-praha-301119.jpg

(Praha  30.11.2019) - Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se poslední listopadovou sobotu zúčastnili v Praze mezinárodního turnaje hráčů kategorie nad 35 let. St. Nico Handball AH Cupu 2019 se v Praze dále zúčastnili týmy Sokola Vršovice, Liebenwalde a Solpke. Turnaj se hrál systémem každý s každým a jedno utkání na 1 x 20 minut.

Boleslavští házenkáři na tento turnaj vyladili formu a v jeho průběhu po výborných výkonech nenašli žádného přemožitele. Nejdříve porazili o pět branek Sokol Vršovice v poměru 12 : 7 a pak si dokázali poradit i s německými soupeři. V druhém utkání porazili tým Liebenwalde 9 : 7 a v posledním vystoupení na turnaji taktéž o dvě branky zdolali celek Solpke v poměru 9 : 7. Házenkáři HSG Mladá Boleslav tak bez ztráty jediného bodu v turnaji dominovali a obsadili konečné první místo.

„Odehráli jsme velmi dobře všechna tři utkání. Oba brankáři chytali výborně a v útoku střelecky dominoval Standa Svoboda. Když se k němu přidali i další hráči, tak do vedlo k třem vítězstvím a prvnímu místu na turnaji,“ řekl po turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jiří Buryška.

Konečné pořadí družstev na turnaji: 1. Handball Stará Garda Mladá Boleslav, 2. Solpke, 3. Liebenwalde, 4. Sokol Vršovice.

Sestava Handballu Stará Garda Mladá Boleslav:
v brance: Hendrych Martin, Coufal Tomáš,
v poli: Svoboda Stanislav 16, Kábrt Tomáš 3, Rieger Marek 3, Halmich Martin 3, Michálek Pavel 2, Kulas Petr 1, Netrval Petr 1, Beckert Erik, Rubeš Petr, Fól Martin.


Komentování tohoto článku je vypnuto.