Házenkáři HSG vyhráli turnaj tří družstev v Praze Vršovicích

Napsal Handball revue (») 9. 10. 2018 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 152×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineil-stg/hsg-vrsovice-1-061018.jpg

(Praha 6. 10. 2018) - Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se v sobotu zúčastnili dalšího turnaje hráčů kategorie nad 35 let. Turnaje se v Praze Vršovicích kromě pořádajícího družstva a boleslavských házenkářů zúčastnili ještě házenkáři z Drážďan. Turnaj se hrál systémem každý s každým a jedno utkání na 2 x 20 minut.

Boleslavští házenkáři v prvním utkání nastoupili proti družstvu z Vršovic. Hrála se oboustranně vyrovnaná házená, hráči bojovali o každý míč až do posledního hvizdu rozhodčích. Šťastnější byli nakonec házenkáři HSG Mladá Boleslav, kteří porazili Sokol Vršovice nejtěsnějším rozdílem v poměru 11 : 10. V druhém utkání hráli hráči HSG Mladá Boleslav proti německému celku z Drážďan. Od samotného začátku měli jasně navrch a po čtyřiceti minutách hry se mohli radovat z vysoké výhry 13 : 4 a zároveň i z prvního místa na turnaji.

"My jsme dnes odehráli dvě velmi dobrá utkání. Přestože jsme nebyli na turnaji v optimální sestavě, tak jsme po vyrovnaném průběhu utkání porazili Vršovice a pak hladce soupeře z Německa. Hráčům musím poděkovat za předvedený výkon a pogratulovat k prvnímu místu. Dík také patří panu Otomanskému s firmy OSVIT servis, za jehož podpory jsme mohli turnaj absolvovat," zhodnotil průběh turnaje trenér HSG Mladá Boleslav Jirka Buryška.

Konečné pořadí družstev:
1. HSG Mladá Boleslav
2. Sokol Vršovice
3. Handball Dresden e.V.

Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Martínek Karel,
v poli: Kořínek David 6, Beckert Erik 4, Rubeš Petr 4, Halmich Martin 4, Kábrt Tomáš 3, Rychna Luboš 2, Čížek Tomáš 1, Čapek Petr.


Komentování tohoto článku je vypnuto.