Házenkáři HSG vyhráli bez ztráty bodu mezinárodní turnaj v Praze

Napsal Handball revue (») 11. 10. 2017 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 388×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineil-stg/ilustracni_2.jpg

(Praha 7. října 2017) – Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se v sobotu zúčastnili mezinárodního turnaje hráčů kategorie nad 35 let, který se uskutečnil v Praze na Děkance. Kromě boleslavských házenkářů se turnaje zúčastnili ještě hráči Sokola Vršovice a z Německa přijely celky Post Magdeburg, HC LOK Peitz a Pederitz. Turnaj se hrál systémem každý s každým a s hrací dobou 1 x 20 minut.

Házenkáři HSG si na turnaji vedli na výbornou. V prvním utkání porazili německý Pederitz 9 : 5 a v dalším utkání si poradili i s hráči Sokola Vršovice, když je porazili v poměru 10 : 7. V třetím utkání jim v zisku dalších dvou bodů nezabránili ani hráči Peitzu a po výhře 13 : 7 už se mohli těšit na poslední duel, v kterém se bude rozhodovat o vítězi turnaje. Boleslavští házenkáři ani v posledním utkání nenalezli přemožitele, porazili o dvě branky Post Magdeburg v poměru 9 : 7 a radovali se tak z celkového vítězství na turnaji.

„Po delší pauze jsme opět absolvovali turnajové klání. Kluci hráli dobře a z vítězství na turnaji mám obrovskou radost,“ řekl po turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jirka Buryška.

Konečné pořadí družstev: 1. HSG Mladá Boleslav, 2. Post Magdeburg, 3. Sokol Vršovice, 4. Pederitz, 5. HC LOK Peitz.

Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Martínek Karel, Hendrych Martin,
v poli: Michálek Pavel 11, Novák Marek 9, Kábrt Tomáš 4, Kábrt Jiří 4, Rubeš Petr 4, Nosek Jiří 3, Fól Martin 2, Pallyj Anatolyj 2, Dlask Miroslav 1, Čapek Petr 1.


Komentování tohoto článku je vypnuto.