Házenkáři HSG Mladá Boleslav na závěr roku vyhráli mezinárodní turnaj

Napsal Handball revue (») 4. 12. 2018 v kategorii Handball Stará Garda, přečteno: 802×
il-stg/ilustracni1.jpg

(Praha 1. prosinec 2018) - Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se hned na začátku prosince zúčastnili letošního posledního turnaje kategorie hráčů nad 35 let a to v Praze. Mezinárodního turnaje s názvem St. Nico Handball AH Cup 2018 se kromě boleslavských házenkářů zúčastnily ještě týmy Sokola Vršovice, německého Liebenwalde a Solpke. Hrálo se systémem každý s každým a jedno utkání na 1 x 25 minut.

Házenkáři HSG Mladá Boleslav v prvním utkání po dobrém výkonu porazili Sokol Vršovice v poměru 11 : 5. V druhém souboji si s přehledem poradili s německým týmem Liebenwalde, když ho porazili rozdílem pěti branek 14 : 9. V posledním turnajovém vystoupení i na potřetí boleslavští házenkáři dokázali zvítězit a výhra 11 : 6 nad německým týmem Solpke jim zajistila první místo na tomto turnaji.

„Dnes to byly tři poslední utkání v tomto roce. My jsme v nich obstáli, získali plný počet bodů a první místo na turnaji. Byli jsme zde skoro v plné sestavě a kluci podali velmi dobrý výkon, za což jim děkuji a doufám, že v takových výkonech budou pokračovat i v příštím roce. Chtěl bych také poděkovat firmám OSVIT servis a Autoopravně Ostroměř, které nám účast na turnaji umožnily,“ dodal k pražskému turnaji trenér HSG Mladá Boleslav Jirka Buryška.

Konečné pořadí družstev: 1. HSG Mladá Boleslav, 2. Sokol Vršovice, 3. Solpke, 4. Liebenwalde

Sestava HSG Mladá Boleslav:
v brance: Hendrych Martin, Martínek Karel,
v poli:  Novák Marek 9, Netrval Petr 6, Hrubý Vladimír 6, Kulas Petr 4, Halmich Martin 3, Michálek Pavel 2, Kábrt Tomáš 2, Rubeš Petr 2, Fól Martin 1, Beckert Erik 1, Čížek Tomáš, Fól Jaroslav.


Komentování tohoto článku je vypnuto.